Emlak Haberleri Mobil
Dekon Senkron Lanse Edildiİstanbul Finans Merkezi'ne komşu konumda Dekon İnşaat tarafından gerçekleştirilmekte olan Dekon Senkron projesinde lansmana özel indirim ve düşük peşinatlı ödeme seçenekleri sunuluyor..

 

 
Dekon İnşaat'ın İstanbul Finans Merkezi'nin yanı başında 55 milyon liralık yatırımla hayata geçireceği Dekon Senkron projesi lanse edilerek satışa açıldı. Fiyat listesinin 320 bin liradan başladığı Dekon Senkron projesinde konutların yüzde 30'u lansamn öncesi dönemde alıcı buldu.
 
17 katlı iki blok olarak planlanan Dekon Senkron projesinde 1+1 daireler 63-66 metrekare arasında, 2+1 daireler ise 99-109 metrekare  alana sahip olup  ayrıca 106-862 metrekare arasında değişen toplam 5 bin metrekarelik ticari alan da mevcut. 168 dairenin yer aldığı Dekon Sekron'da sosyal olanaklar da bulunuyor.
 
Dekon Senkron Fiyatlar ve Ödeme
Lansmana özel olarak yüzde 5 indirim uygulanan Dekon Sekron projesinde metrekare birim fiyatları ise 4 bin 800 liradan başlıyor.  Tamamı peşin ödemelerde yüzde 5 indirimin yanı sıra ekstra yüzde 10 indirm daha uygulanan Dekon Senkron'da yüzde 25 peşinat ödendiği takdirde kalan yüzde 25'i 24 ayda eşit taksitler şeklinde tamamlanıp kalan kısım ise teslimde ödenebiliyor. Düşük peşinatlı ve kişiye özel ödeme planları da yapılan Dekon Senkron'da yüzde 5 peşinat verip sıfır faizle 48 ay vade ile ev sahibi olunabiliyor.