Emlak Haberleri Mobil
Mamak İnciYaka Evleri İçin Ön Talep ToplanıyorEnder İnşaat–Kıbrıs İnşaat İş Ortaklığı'nın Ankara Mamak'ta hayata geçirmekte olduğu İnciYaka projesinde ön talep sürecine özel fırsatlar sunuluyor..

 

Ankara'nın yenilenen yüzü Mamak'ta Ender İnşaat–Kıbrıs İnşaat İş Ortaklığı tarafından dönüşüm kapsamında hayata geçirilecek olan İnciYaka projesinin yatırım değeri 100 milyon lira olarak açıklandı. Ön talep sürecinde olan ve metrekare birim fiyatlarının ön talep dönemine özel olarak 2 bin 750 liradan başladığı İnciYaka projesi Mamak'taki ilk ve tek markalı gayrimenkul projesi olarak dikkat çekiyor.
 
Çevresinde 4 büyük alışveriş merkezi bulunan İnciYaka projesinde  tamamı geniş ve ferah 276 konut ve 23 ticari ünite yer alıyor. 163 metrekare büyüklüğünde 3+1 ve 180 metrekare büyüklüğünde 4+1 olmak üzere iki farklı konut alternetifinin yer aldığı İnciYaka projesinde kesintisiz 15 bin metrekare yeşil alan, kapalı otopar,açık misafir otoparkı, Fitness merkezi, Sauna, Fin hamamı ve açık spor alanları ile  çocuk oyun alanları, gölet, bahçe içinde kamelyalar, yürüyüş ve bisiklet yolları da mevcut.