Emlak Haberleri Mobil
Sinpaş İncek Green'in Örnek Dairesi Ziyarete AçıldıSinpaş GYO imzası ile Ankara’da geliştirdiği İncek Dünyası’nın en yeşil etabı olarak hayata geçirilen İncek Green’in örnek dairesi ziyarete açıldı..

 

Yaşamın başladığı ve satışların devam ettiği Sinpaş İncek Green'de konut sahibi olmak isteyenlere 20 yıl vadeli konut kampanyası kapsamında,  5 yıl vade farksız taksit, 10 yıl yüzde 0.45 faiz ve 20 yıl yüzde 0.82 faiz seçenekleri sunuluyor.
 
 
Sinpaş'ın yenilikçi temalı projelerinden İncek Green'in 2+1 yeni örnek dairesi Ankaralıların beğenisine sunuldu. Tüm detayların titizlikle tasarlandığı İncek Green, geniş balkonlarda panoramik Ankara manzarası keyfi vadediyor.
 
 
İncek Life’a komşu parkta yer alan 86 bin metrekarelik peyzaj alanına, diğer yanda Çayyolu şehir manzarasına hâkim konumda yükselen İncek Green, çocuklara özel oyun alanları,1.200 metrekarelik havuzla bütünleşik doğal kumlardan oluşan özel plajlı açık yüzme havuzu, 35 metre uzunluğunda kapalı yüzme havuzu,  piknik - barbekü alanı, tenis kortu, golf - basket sahaları,  yoga ve pilates alanları, koşu, yürüyüş ve bisiklet parkuru, alışveriş alanları, Zen Kulübü, Spa ve Wellness ile kat bahçeleri  de mevcut.